Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/www/virtuals/chrudim.tv/global/spojeni.php on line 7
CHRUDIM - Město, kde stojí za to žít | CHRUDIM.TV
MĚSTO CHRUDIM NÁVŠTĚVNÍK STUDENT MĚSTO VIRTUÁLNĚ

ZAJÍMAVOSTI | 15.03.2013 FENKA ROSI - ÚTULEK CHRUDIM - FINANČNÍ POMOC KONČÍ - 14.3.2013

SPECIÁLNÍ ÚČET NA ROSI SE UZAVÍRÁ - Za poslední čtyři dny přispělo na speciální účet ROSI, který pro nalezenou fenku zřídily Technické služby Chrudim 2000, spol. s r. o. – Útulek pro opuštěná, nalezená a týraná zvířata Chrudim, více než tisíc dárců celkovou částkou 439.517 korun. K dnešnímu dni tedy účet uzavíráme s tím, že částka mnohonásobně převyšuje naše očekávání. Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na záchraně fenky podíleli a jakýmkoli způsobem přispěli. Rosi je nyní v intenzivní péči paní doktorky Markéty Hašlové a ačkoli je její stav stále velmi vážný, věříme ve šťastný konec příběhu. O zdravotním stavu budeme občany průběžně informovat na stránkách i facebooku útulku, samozřejmostí budou i informace i o tom, jakým způsobem je nakládáno s financemi ze speciálního účtu. Naše poděkování patří rovněž médiím, která se podílela na zveřejnění příběhu. Doufáme, že i jejich prostřednictvím by mohl být majitel týraného psa dopaden.

UPOZORNĚNÍ: Jakékoli užití obsahu videí nebo částí videí označených logem TV Chrudim včetně jejich šíření je bez souhlasu města Chrudim zakázáno.